KARIERA

APLIKACJE PROSIMY KIEROWAĆ NA ADRES: PRACA@CLIMATECH-BIALYSTOK.PL

PROJEKTANT INSTALACJI HVAC (REVIT)

OPIS
STANOWISKA:

WYMAGANIA:

Projektowanie instalacji cieplno-wentylacyjnych (HVAC) obiektów kubaturowych (Revit).

Znajomość oprogramowania AutoCad. Dobra znajomość oprogramowania Revit. Język angielski pozwalający na swobodną komunikację, mile widziany język niemiecki. Dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna. Dokładność, precyzja. Umiejętność pracy w zespole oraz pracy samodzielnej.
WYKSZTAŁCENIE
MINIMALNE:

OFERUJEMY:

Inżynier Instalacji Sanitarnych

Zatrudnienie w stabilnej, rozwijającej się firmie. Dobre warunki zatrudnienia dostosowane do posiadanych kwalifikacji

ASYSTENT/KA PROJEKTANTA INSTALACJI SANITARNYCH (HVAC)

OPIS STANOWISKA:

Projektowanie instalacji cieplno-wentylacyjnych (HVAC) obiektów kubaturowych i inwestycji liniowych. Weryfikacja projektów. Wykonywanie kosztorysów.

WYMAGANIA:

Znajomość Prawa Budowlanego i rozporządzeń obowiązujących na terenie RP oraz EU,
Znajomość oprogramowania AutoCad, Ozc, Norma, pakiet office.
Mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego
Dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,
Umiejętność pracy w zespole.

MINIMALNE:

OFERUJEMY:

Wykształcenie wyższe techniczne.

Przesłanie aplikacji oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Climatech Sławomir Hankowski. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. , nr 101, poz. 926 ze zm.) Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Dane będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. W każdym czasie możesz cofnąć swoja zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: praca@climatech-bialystok.pl

PRZYKŁADOWE
REALIZACJE